DOTAZY

Mám se na setkání nějak připravit?

Na konzultaci se není třeba nijak speciálně připravovat. Podstatou nekonvenční terapie je ochota provést změnu v oblasti, se kterou za mnou přicházíte.

Mám před terapií dodržovat speciální stravovací režim?

Není nutné dodržovat speciální stravovací režim. Vzhledem k tomu, že se pracuje s vaším energetickým systémem, tak je zapotřebí pít dostatek tekutin - tím mám na mysli především vodu. Je lepší zdržet se přílišného pití kávy.

 

Užívám antidepresiva, je možné podstoupit terapii ?

Ano terapii můžete podstoupit. Užívání léčiv terapii nebrání.


Co jsou hlavní výhody terapie?

Techniky, které v terapii využívám jsou zaměřené na celostní přístup.


V čem je terapie jiná než ostatní běžné lékařské metody?

Ve své praxi využivám principu energetické psychologie. Tento přístup bere v potaz souvislosti mezi naším energetickým systémem, fyzickým tělem a myslí. Zaměření se na energetický zdroj našeho bytí se sice odlišuje od většiny zdravotních přístupu klasické západní medicíny, ale na stranu druhou je v souladu s východními přístupy například čínskou medicínou.


Jak může  poklepávání na jednotlivé body vyřešit zdravotní komplikace?

První část je psychologická, kdy pomocí otázek hledáme událost, situaci, vzpomínku, která způsobila zablokování energií.

Druhá část je mechanická a provádí se aktivizací bodů především na horní polovině těla. Tyto body jsou umístěny na klíčových energetických drahách v těle – tzv. meridiánech.

Kombinace těchto dvou částí přináší v optimálním případě harmonizaci toku energií v těchto drahách, neutralizaci negativních emocí a úlevu v mnoha oblastech.

Následně dochází ke změne reakce limbického systému na nepříjemné podněty a tím i změně bloků v podvědomí.


Mohu koupit terapii jako dárek?

Terapie je samozřejmě skvělým DÁRKEM, ale pouze v případě, že se s danou osobou, předem domluvíte a ta terapii CHCE podstoupit. Za okolností, že dotyčná osoba nemá o terapii zájem je to plýtvání Vašich financí.


Mám problém s dospívající dcerou (aj.) mohu jí poslat k Vám na terapii?

Ano za předpokladu, že s tím vaše dítě souhlasí. První sezení se dostavte spolu s dítětem z důvodu podepsání souhlasu s terapií zákonného zástupce. Poté odcházíte a já již pracuji s vaším dítětem. Veškeré informace jsou diskrétní, proto můžu poskytnout pouze informace, na kterých jsem se předem domluvila s vaším dítětem.


Metody energetické psychologie nefungují nic se nezměnilo - co s tím?

Uplatněné terapeutické techniky dobíhájí cca 2-3 dny po terapii, nezoufejte, uvidíte sami, že až se ocitnete v podobné nepříjmené situaci, tak pro Vás již nebude tak stresující.

Poklepávání pomáhá minimalizovat STRES, jež má vysoký podíl na zvýšené produkci hormonu stresu KORTIZOLU a ADRENALINU.

Webdesign vytvořil: Ivo Sýkora - IT nebo WEB